Regresní terapie

 

Regresní hlubinná terapie slouží k odstraňování traumat z minulosti.
Vlivem negativních zážitků z minulosti můžeme mít špatné vzorce myšlení a chování, kterými poškozujeme sami sebe nebo své okolí. Přenáší se to na neúspěch ve vztazích, práci, financích, do zhoršení zdravotního a psychického stavu. Regresní terapie je velmi jednoduchá technika a přitom zasahuje i do našeho podvědomí. Krok za krokem se měníme k lepšímu my a s námi i naše okolí.

 

Regresní terapie odstraňuje příčiny problémů (např. fóbie, vztahy, pracovní, finanční aj. neúspěchy v životě, nalezení životní cesty, nemoci). Regresní terapie vrací klienta do situací, které ovlivnily náš současný život, a to do tohoto či do tzv. minulých životů. Klient je během regrese uvolněný, vědomě spolupracuje. Pochopením a vyrovnáním se s těmito zážitky, které nejsou většinou příjemné, dochází k pozitivním změnám v psychice na vědomé i podvědomé úrovni a následně i v našem životě.

 

Při terapii i po ní doplňkově používám ošetření pomocí reiki sloužící ke zklidnění klienta, zharmonizování jeho energetického systému.


Cena: 500 Kč za hodinu


Doba trvání:  přibližně 3 hodiny, někdy i déle